אודותינו

הרב מנחם וסוניה לנדא

הגענו לסיליקון וואלי בשליחות הרבי מליובאויטש על מנת לתרום ולהעשיר את חיי הקהילה הישראלית באזור בחוויה וזהות יהודית.

הרב מנחם לנדא הינו בן למשפחת רבנים מפוארת, אביו כיהן כרבה הראשי של בני ברק, משרה אותה קיבל מידיו של אביו - סבו של הרב מנחם לנדא.

הרב לנדא למד בישיבות בארץ ובארה"ב עד לקבלת הסמכה לרבנות בבית המדרש הגבוה לרבנות שבברוקלין, הוא כיהן כראש ישיבה בדטרויט מישיגן, וכמנהל רוחני בישיבת חב"ד - מוריסטאון ניו ג'רסי.

סוניה לנדא הינה בת למשפחת חסידי חב"ד. סוניה הינה בוגרת מכללת בית רבקה אשר בכפר חב"ד ונושאת בתואר לחינוך מיוחד.

מושקא, רבקי, איטא, דבורי, ורחלי בנות משפחת לנדא, הינן חלק בלתי נפרד מהפעילות הקהילתית וישמחו לקבל את פניכם בביתן (:

4jAhsnbjSCq6E6GOX5OoQA_edited.jpg
 

חב״ד ישראלי

חלק ממשפחת השלוחים ברחבי העולם

מטרתינו להעניק חוויה יהודית למשפחות הישראליות בעמק.

החוויה הישראלית, שהיתה כל כך מובנת מאיליה בארץ ישראל, ושכל כך חיברה אותנו עם הזהות היהודית והערבות ההדדית אינה מובנת עוד מאיליה.


כשהילדים לומדים בבתי ספר כלליים  והרחוב מסביב לא נותן חווית שבת וחג,  נחלשת לה לאט לאט הזהות היהודית.


חב״ד ישראלי שם לו למטרה לתת הזדמנות למבוגר ולצעיר לחוות חוויה יהודית במידה המתאימה לו: בהעשרת ידע, במפגשי חג, בקיום מצווה - אנו רואים בכל חוויה מטרה שלימה בפני עצמה!

כינוס השלוחים_edited.jpg
 
אני עם הרבי.jpg

הרבי מליובאוויטש

ביום י״א ניסן תרס״ב (1902) נולד מנהיג ישראל - הרבי מליובאוויטש.

הרבי שינה את פני הדור - הוא נתן לכל יהודי באשר הוא להרגיש מיוחד ויקר. כפי שהבעל שם טוב לימד שכל יהודי יקר אצל הקב״ה כמו בן יחיד שנולד להוריו לעת זקנתם.


  מתוך רגש אהבה זה, הוא שלח את שלוחיו בכל פינה בעולם כדי לשרת את בניו יחידיו של הקב״ה ולתת מענה לכל צרכיהם בגשמיות וברוחניות.

ומתוך רגש אהבה ואחריות היה מעורב בכל עניין יהודי בכל רחבי הגלובוס בין אם היה קשור בשמירה ובטחון על עם ישראל בארץ ישראל, ואם בדאגה לקיום חינוך יהודי ושירותי יהדות בכל פינה שבה ישנו קיבוץ יהודי.

בספר הזוהר נאמר כי הצדיק יש לו השפעה על העולם גם אחרי פטירתו ואף בצורה עוצמתית יותר מבחייו. לבקשת ברכה תוכלו להשתמש בלינק המצורף.